Kutyabaráttá váltak a Magyar Telekom üzletei, így mostantól kezdve akár kutyasétáltatás közben is beugorhatunk ügyet intézni a cég bármelyik kirendeltségébe. Sőt a Telekom itatótálat és kutyazacskót is biztosít kedvencünknek.
Tartalom flag-ek: Érdekes
Idén kilencedik alkalommal tartják meg a Föld Órája akciót Százhalombattán március 28-án, szombaton este fél kilenctől fél tízig. Az önkormányzat jóvoltából egy órára elsötétül a város főtere.
A koronavírusjárvány miatt bizonytalan ideig felfüggesztik a nagyrendezvényeket Százhalombattán – jelentette be Vezér Mihály polgármester a Városházán.
Szemétszedést szervez a március 21-22-ei hétvégére az Érd-Sóskúti-fennsíkon és Ófaluban az önkormányzat az Érdi Környezetvédő és Városszépítő Egyesülettel karöltve. Civilek, magánszemélyek csatlakozását várják az akcióhoz.
Egyhetes közlekedési ellenőrzés indít hétfőtől vasárnapig a rendőrség, mely során az egyenruhások a passzív biztonsági eszközök használatát figyelik.
Március 10-12-én - országszerte közlekedésbiztonsági ellenőrzésekre számíthatnak a teherautó- és autóbuszsofőrök - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium
Kollégájával való nézeteltérése miatt kellett életét vesztenie a meggyilkolt román férfinak Érden.
Félmillió forintot nyerhet környezetvédelmi programjával az Ága-Boga. A Nagycsaládosok Érdi Egyesülete a MOL Helyi Érték Programban pályázott, és a 417 indulóból bejutott a legjobb 150 közé. Programjukra mától lehet szavazni.
Az érdi iskolákban, óvodákban és a bölcsődékben is gondoskodtak kézfertőtlenítő szerekről, fokozottan odafigyelnek a higiéniára, és van, ahol a kézmosást is kötelezővé tették belépéskor.
Hét év után távozik jegyzői tisztségéből Mecsériné dr. Szilágyi Erzsébet, akit március 9-től Konkoly Zita vált az érdi hivatalban. A változást Dr. Csőzik László polgármester hétfőn jelentette be a Polgármesteri Hivatal állományülésén.