Tartalom flag-ek: Érdekes

Az Érdligeti Általános Iskola alsó tagozatának pedagógusai idén újra felkérték Varga Györgyöt, akinek négy gyermeke koptatta korábban az intézmény padjait, és aki aktív szmk-s tagként klubot is tartott akkoriban a szülők számára, hogy keltse újra életre ezt. Október 8-án lesz az első alkalom.
Csaknem három évtizedes munkája során ki tudja, összesen hány érdi és környékbeli életét mentette meg ő és csapata. Mert Bántó Béla, amellett, hogy az Érdi Mentőállomás vezetője, főmunkaidőben még mindig „kocsizik”, azaz megy egyik esettől a másikig, és igyekszik mindent megtenni mások életéért.