A munkavégzés ideje alatt a belső sávot foglalja el a lassan haladó munkagép, mögötte lelassul a haladás – tájékoztat az Útinform.
Július 19-én, vasárnap este közös szurkolásra várja a futballrajongókat az Érdi VSE.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
A munkavégzés ideje alatt a belső sávot foglalja el a lassan haladó munkagép, mögötte lelassul a haladás – tájékoztat az Útinform.
Július 19-én, vasárnap este közös szurkolásra várja a futballrajongókat az Érdi VSE.
Az időseknek érdemes mielőbb intézkedni.
A megyében 20 százalékkal nőtt a szabadtéri tüzek száma, két hét alatt öt érdi helyszínre vonultak a tűzoltók.
A legutóbbi felkészülési mérkőzésen a Szent István SE volt az érdiek vendége az Ercsi úton.
Kevesebb autóhasználat mellett nőjön a közösségi közlekedés és a kerékpározás szerepe a városi utakon.
Az Érd Média médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja.
2018-2026. © Minden jog fenntartva, Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Média Osztálya

A legjobb felhasználói élmény biztosítása érdekében olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k (sütik) az eszközadatok tárolására és/vagy elérésére. Ezen technológiákba való beleegyezése lehetővé teszi számunkra, hogy olyan adatokat dolgozzunk fel, mint például a böngészési szokások vagy az egyedi azonosítók ezen az oldalon. A beleegyezés meg nem adása vagy visszavonása hátrányosan befolyásolhat bizonyos funkciókat és szolgáltatásokat.