szise

Megszakadt az ÉRD győzelmi sorozata

szise

Női kézilabdázóink a SZISE otthonában szenvedtek vereséget.

Ahogy azt sejteni lehetett, nem várt könnyű mérkőzés az érdiekre a SZISE-Bamba Marha vendégeként, hiszen rivális a hazai találkozón is megnehezítette az ÉRD dolgát, ráadásul például a Komáromot idegenben győzte le pár hete. Ennek ellenére 2-1-nél még Dávid-Azari találatával sikerült vezetnie a csapatnak, utána viszont egy 4-0-s rohammal fordítottak a házigazdák.

5-5-nél még egyenlített az ÉRD, de utána az ellenfél diktálta a tempót. Bár már 14-10 is volt az állás, de végül 15-12-es hazai vezetésnek mentek szünetre a csapatok.

A második játékrész első tíz percében többször is sikerült felzárkózni egy találatra, de ennél közelebb nem kerültek a vendégek. Sőt, a folytatásban támadásban is akadozott a gépezet, így szétnyílt az olló a két csapat között. Az utolsó 5 percre fordulva még háromra zárkózott az ÉRD(29-26), de a SZISE nem engedte ki a kezéből a győzelmet, így 33-28-ra megnyerte a mérkőzést.

Legközelebb március 9-én, Gyálon lép pályára az ÉRD a Komárom ellen.

forrás: handballerd.hu /