erd_kezilabda_nb1

Kiegyenlített első félidő után vereség Budaörsön

Az első félidő után még ikszre állt a Budaörs-Érd kézimeccs.

Jól kezdte az Érd a Moyra-Budaörs elleni szombati mérkőzést, a női kézilabda NB I 23. fordulójában. Simics Judit együttese szerezte az első két gólt Kopecz Barbara jóvoltából. A 15. percben, 8-7-nél került először előnybe a vendéglátó, de 10-9-nél ismét az Érd vezetett.

14-14-et mutatott az eredményjeltő a szünetben, majd a térfélcserét követően ismét az Érd kezdett jobban, Gerháth Kincső és Ábrahám Noémi is gólt szerzett, a mieink pedig 16-14-re vezettek. A 36. percben viszont már a Budaörs állt nyerésre és innentől fogva egyre nagyobb lett a különbség a két csapat között. Végül nyolc góllal, 32-24-re győzött a hazai együttes, az Érd pedig újfent úgy kapott ki, hogy az első félidőben jól játszott, ellenben a másodikban nem tudta tartani a lépést ellenfelével.

Női kézilabda NB I, 23. forduló
Moyra-Budaörs Handball – Érd 32-24 (14-14)
Érdi gólok: Kopecz 8, Dávid-Azari, Fekete, Gerháth 4-4, Ábrahám 2, Kerekes, Sztankovics 1-1

Fotó: Balogh István/archív