Kézi: az elődöntőben is őrzi veretlenségét a Kőrösi

33–25-re győzte le idegenben a Pásztói KC-t a Kőrösi KDSE férfi kézilabdacsapata a Pest megyei másodosztály elődöntőjében, így az érdiek továbbra is hibátlanok a 2021/22-es szezonban.

Az alapszakaszban mind a 26 mérkőzését megnyerte, majd a negyeddöntőben az Erdőkertest is kettős győzelemmel búcsúztatta a Pest megyei férfi kézilabda másodosztályban szereplő érdi Kőrösi KDSE, amely az elődöntő első mérkőzésén Bátonyterenyén lépett pályára a Pásztói KC vendégeként.

A mérkőzés első perceiben ugyan még nem tudott meglépni a vendég csapat. Sőt, tíz perc után még 6–5-re a hazaiak vezettek, de ezután ritmust váltottak az érdiek, akik valósággal állva hagyták vendéglátójukat és egy ötgólos sorozattal fordítottak (6–10).

Innentől kezdve pedig az érdiek nem engedték ki kezeik közül előnyüket és a fordulás után még növelték is a különbséget, végül 33–26-ra nyertek és előnyről várhatják a május 7-én, 18 órakor Érden, a Treff Sportcsarnokban rendezendő visszavágót.