Állás: pályázati referens

Érd Megyei Jogú Város Jegyzője a 2012. évi I. törvény, a munka törvénykönyve alapján az alábbi állást hirdeti: Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Pályázati Csoport Pályázati referens

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Pest megye, 2030 Érd, Alsó utca 1.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Részt vesz az EUprojektek és a Modern Városok Program bonyolításában. Közreműködik a pályázati dokumentáció összeállításában. A pályázatok megvalósítása tekintetében szakmai segítséget nyújt a megvalósítók munkájához, folyamatosan ellenőrzi a határidők és a költségkeret betartását. A pályázatokról nyilvántartást vezet, teljesíti az ezekkel kapcsolatos adatszolgáltatásokat. Közreműködik a pályázatok megvalósítása során keletkező pénzügyi dokumentumok kezelésében.

Munkabér és juttatások:

A munkabér megállapítására és az egyéb juttatásokra a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, valamint Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Magyar állampolgárság,

§         Cselekvőképesség,

§         Büntetlen előélet,

§         Felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, jogi, közszolgálati, pénzügyi, vagy műszaki végzettség

§         Felhasználói szintű MS Office irodai alkalmazások.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Önkormányzati költségvetési szervnél szerzett tapasztalat
  • Pályázati munka ismeret, minimum 2 év gyakorlat
  • Európai Uniós projekttapasztalat,
  • EPTK rendszer ismerete

Elvárt kompetenciák:

§         Rendszerezett problémamegoldás,

§         Precizitás, megbízhatóság, jó elemzőkészség, felelősségtudat, terhelhetőség.,

§         Jó szintű szóbeli és írásbeli kifejezőkészség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         végzettséget igazoló bizonyítvány, oklevél egyszerű másolata,

§     szakmai önéletrajz,

§     motivációs levél.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. április 27. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020.április 17.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2030 Érd, Alsó utca 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 14/ERD-2809-9/2020., valamint a munkakör megnevezését: pályázati referens.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020.április 26.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

§         www.erd.hu–2020.április 01.

§         Érdi Újság –

§         facebook – 2020. április 01.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkaszerződés feltétele a három hónapnál nem régebbi Hatósági Erkölcsi Bizonyítvány megléte (Mt.)

A munkaszerződés3 hónapos próbaidő kikötésével, határozatlan időre szól.

Kapcsolódó cikkeink

További cikkeink