Ha aranypénzekkel nem is, ásványokkal, kövekkel, no meg élményekkel mindenki gazdagodott.
Száznyi kék lámpás ragyogott péntek este a Szikra Egyesület Márton-napi felvonulásán.
Dobray Sarolta és Bánki György jön november 15-én este a Szepesbe, előtte betekintettünk kicsit a kulisszák mögé.
A Romics igazgatója kéri, hogy aki szemészetre jönne, válasszon távolabbi rendelést a JIR-en keresztül.
Kálváriával gazdagodhat a város, a Szenvedő Krisztus Kápolnához közel helyeznék el a stációkat.
A vízmérő cseréjét követően előfordulhat, hogy a kiszámlázott vízmennyiség eltér a korábbi mennyiségtől - tájékoztat a szolgáltató.
Szombaton megérkezik a hidegfront.
Mutatjuk, milyen változások lépnek életbe mindenszentekkor.
Közlekedjenek óvatosan a Szent István és a Riminyáki úton is: mindkét helyszínen kaszálnak az Érdi Városgazda munkatársai.
Rekordszámú helyi programon vettek részt a 65 év felettiek az elmúlt félévben.