Az ÉrdKöVE Egyesület minden környezettudatos lakost arra biztat, hogy október 19-én is csatlakozzon a közös munkához.
Mutatjuk, melyik utcákból viszik el az emblémás zsákokat és a kötegelt gallyakat.
Ezúttal a legszebb Érdi Utcafront kategória győztesénél, Molnár Ildikónál jártunk.
Itt fecskefarkú pillangóval és vörösbeggyel is találkozhat.
Lehet-e töltekezni az őszi elmúlásból, enyészetből? Adelmann Anna képei bebizonyítják, hogy nagyon is.
A közlekedőknek más útvonalat kell választaniuk.
A Bőtermő Érdi Konyhakert kategória nyertesénél, a Weinberger-családnál jártunk.
Ezt a címet eddig csak óvodák nyerték el, köztük már két érdi intézmény is van.
Az ingyenes étkezés minden hátrányos helyzetű gyereknek jár, és nem csak a szorgalmi időszakban.
Ez nem egy egészséges étel, hanem az egészséges élet receptje, amit az érdi nyugdíjasok válthatnak be olyan programokra, amelyek a testi-lelki-mentális jóllétet segítik.