Mostantól élőben nézhetjük Kelep és Kamilla hétköznapjait.
Május 26-tól folytatódnak a hídjavítási munkálatok az autópályán.
Az 1967-es tragédia idején már szó volt a vasúti aluljáró megépítéséről, de mégis negyven évet kellett rá várni.
Ebben a hónapban már negyedszer szállítja el az ÉTH a zöldhulladékot. Mutatjuk a pontos helyszíneket.
Javítják az aszfaltburkolatot, de kertészeti munkákat is végeznek a szakemberek a nap folyamán.
Az aszfaltozást követően akár új forgalmi megoldások bevezetésére is lehetőség nyílhat.
A korai cseresznyét május 26-tól szüretelhetjük az Érd és Martonvásár között fekvő majorban.
Érdekes és részletgazdag előadást tartott Czenthe Miklós történész Érden május 13-án.
Az egykor szebb napokat látott érdi Termál Hotel falát díszítette Eőry Emil alkotása, azonban a szobor nyomtalanul eltűnt.
Hét nemzetiség hozta el a táncát, népviseletét és finomságait a Szepesbe szombat délután.