Baseball: a bronzért harcolhatnak az érdiek

Az elődöntő első felvonásán elszenvedett 11–0-s hazai vereség után idegenben 11–1-re kapott ki az Érdi Baseball és Softball Team NB I-es férfi együttese a Budapest Red Wolvestól, így a harmadik helyért játszhat.

A baseball NB I A-csoportjában harmadik helyen végző érdi együttes a másik csoport második helyén végző Budapest Red Wolves-szal vívott az egyik fél második győzelméig tartó elődöntőt.

Az érdiek korábban hazai környezetben 11–0-s vereséget szenvedtek és a visszavágó sem sikerült sokkal jobban nekik, hiszen Pestszentlőrincen 11–1-re kaptak ki a Red Wolvestól, így a bronzéremért a Red Wolves második csapatával vívnak párharcot, míg a döntőben a Red Wolves első csapata az Óbuda Rascalsszal csap össze.

A harmadik helyért zajló csata október 3-án kezdődik, amikor az Érd a Red Wolves II ellen 11 órától dupla mérkőzést vív a Mecset utcai pályán. Az esetleges további mérkőzésekre október 17-én kerülhet sor Pestszentlőrincen.

Baseball NB I, elődöntő, 2. mérkőzés
Budapest Red Wolves–Érd 11–1
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0 a Red Wolves javára