Elkészült a Mikszáth Kálmán utca Deák Ferenc és Petőfi Sándor utcák közötti szakaszának aszfaltozása. Balla Imre önkormányzati képviselő tájékoztatott bennünket a részletekről.
Tartalom ikonok: Információ
Január 1-je helyett azonban január 2-án ürítik a kukákat.
Az Érd és Térsége Víziközmű tájékoztatása szerint a Földmunkás utcában és környékén csőtörés miatti munkálatok zajlanak.
Egyszerre több tucat bevándorlóval indult Ausztria felé a férfi, de csak az M7-ig jutott. Ellene a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság államhatár átlépéséhez több személynek segítséget nyújtva elkövetett embercsempészés bűntette miatt indított nyomozást, a bíróság letartóztatta.
249 lengyel és magyar polgármester – köztük Csőzik László is - levelet írt az Európai Uniónak.
December 20-ig várják a cipősdobozokat a Budai út 12. szám alatt.
Az ÉTH több utcában sem tudta tartani az eredeti ütemtervet a zöldhulladék elszállításánál. A csúszás oka, hogy a lakók több hulladékot raktak ki. Az elmaradt járatokat már újraütemezte az ÉTH, ezt az alábbi táblázatban közöljük. Várhatóan még az ünnepek előtt mindenhonnan elviszik a zsákokat.
A lakosok e-mailben tehetik fel kérdéseiket.
A Budapest – Érd – Százhalombatta autóbuszvonalon számíthatunk változásokra Érd térségében december 13-ától.
Az Erdmost is beszámolt róla, hogy megtiltotta a kormány, hogy adót emeljenek az önkormányzatok. Csőzik László Facebook posztban reagált a történésekre, melyet változtatás nélkül, teljes terjedelmében közlünk.