Két helyszínről jelentettek csőtörést Érdligeten

Két helyszínről jelentettek csőtörést Érdligeten

A Keserűfű és a Nárcisz utcában is dolgoznak az ÉTV szakemberei, várhatóan csak délután egy órakor indítják újra a szolgáltatást.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Az ÉTV két érdligeti helyszínről is csőtörést jelentett csütörtök reggel: a Keserűfű utcában  és a Nárcisz utcában is kilyukadt a vízvezeték. Mindkét helyszínen dolgoznak a hiba elhárításán.
A fenti utcákban és a környéken délután egy óráig vízkorlátozásra és -hiányra, illetve nyomáscsökkenésre számíthatunk. Előfordulhat az is, hogy zavaros víz folyik a csapokból.

Fotó: Magnific

További cikkeink

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email