2024-erdifkse-treff-ferfi-kezilabda

Két góllal alulmaradtak férfi kézilabdázóink

Kikapott Nagykanizsán az Érdi FKSE-Treff 99 férfi kézilabdacsapata az NB II felsőházi rájátszásában.

Két góllal, 29-27-re kikapott idegenben az Érdi FKSE-Treff 99 a Nagykanizsától, a férfi kézilabda NB II Dél-Nyugati E-F csoport felsőházának 3. fordulójában.

Az érdiek kezdték jobban a találkozót, a hatodik percben 3-1-re vezettek. Öt perccel később már 4-4 volt az állás, és az első félidő zömét is a döntetlen jellemezte. A szünetben 14-14-gyel vonultak pihenőre a felek.

A második játékrészt gyakorlatilag lemásolta Narancsik Imre együttese, a 39. percben 19-15-re vezetett az érdi gárda. A kanizsaiak szép lassan felzárkóztak, ám egyenlíteni csak az 53. percben tudtak, ekkor 24-24-et mutatott az eredményjelző. Egált követően a hazaiak kihasználták a vendégek fáradtságát és átvették a vezetést, végül pedig megnyerték a bajnokit és megszerezték a két pontot.

Férfi kézilabda NB II Dél-Nyugat (E-F) Felsőház, 3. forduló
Nagykanizsa Érdi FKSE-Treff 99 29-27 (14-14)
Érdi gólok: Cseh 6, Ormay, Gyöngyös, Kedves 4-4, Májer, Králl 3-3, Veres 2, Smid 1.

Az Érdi FKSE-Treff 99 hatodik helyen áll a tabellán öt ponttal. A gárda legközelebb április 21-én este fél 8-kor folytatja a bajnokságot. Aznap az érdi fiúk a PTE PEAC ellen lépnek pályára az érdi Treff Sportcsarnokban.

Fotó: Pecsuvácz Péter/archí