IMG_9060-1200x600

Fájó vereség Bicskén

A Bicskei TC vendégeként kapott ki 3–2-re az Érdi VSE.

A forduló előtt a tabella 12. helyén álló házigazda kezdte jobban a mérkőzést a hatodik helyezett ellen, hiszen a Bicskei TC már a 8. percben megszerezte a vezetést a házi gólkirály, Sóron Tibor révén.

Az érdiek a 26. percben ugyan Szabó Richárd góljával egyenlítettek, a játékrész második felében viszont a vendéglátó kétszer is bevette Kertész Ferenc kapuját. Előbb a 32. perceben az érdi kapus bár büntetőt hárított, a kipattanót Vékony Viktor pofozta az érdi kapuba, aztán a szünet előtti percekben Sóron megszerezte 11. találatát a mostani évadban. 3–1

Az első játékrészben hozzáállásban, harciasságban és futómennyiségben is alulmúlta önmagát a vendég csapat, de a szünetben sikerült rendet tenni a fejekben és a második félidőben bő tíz perc elteltével, az 56. percben Szabó Richárd második góljával sikerült zárkózni. 3–2

A szünetben csereként beállt Pál Szabolcs a 76. percben megkapta második sárga lapját, az Érdi VSE pedig emberhátrnányban már nem tudott egyenlíteni és utolsó őszi idegenbeli bajnokiján 3–2-es vereséget szenvedett Bicskén.

Az Érdi VSE-re még két találkozó vár a téli szünet előtt, s mindkettőt hazai pályán vívja, hiszen előbb jövő vasárnap, november 27-én, 13 órától a Mol Fehérvár FC II-t látja vendégül, majd december 4-én a tavaszi szezonból előrehozott mérkőzésen a Komárom VSE-t fogadja az Ercsi úti Sporttelepen.

NB III, Nyugati csoport, 18. forduló
Bicskei TC–Érdi VSE 3–2 (3–1)
Bicske. V.: Nagy Attila László (Bencze, Hovanecz)
Bicskei TC: Illés B. – Varga L. (Savanya, 62. perc), Lakatos G., Gaszner, Marsa (Dencinger, 62. p.), Sóron, Kovács Péter (Kincses, 90+3. p.), Lencsés, Vékony, Bori, Bozsoki
Vezetőedző: Csordás Csaba
Érdi VSE: Kertész F. – Gubacsi, Pallagi, Fülöp, Pintér N. (Gajda, a szünetben) – Szabó R., Farkas B., Göblyös, Morvai, Kürti – Molnár D. (Pál Sz., a szünetben)
Edző: Ebedli Zoltán
Gól: Sóron (8, 43.. perc), Vékony (32. p.), ill. Szabó R. (26., 56 p.)
Kiállítva: Pál Sz. (76. perc, Érdi VSE)

forrás / fotó: erdivse.hu