Férfi kézi: könnyed sikerrel előnyben a Kőrösi

Idegenben győzte le 41–18-ra az Erdőkertesi SE-t és került előnybe a Pest megyei férfi kézilabda másodosztály negyeddöntőjének első mérkőzésén az alapszakaszt hibátlan mérleggel megnyerő Kőrösi KDSE felnőtt férficsapata.

Balázs Tiborék ott folytatták a rájátszást, ahol az alapszakaszt abbahagyták, hiszen az Erdőkertesi SE vendégeként már a szünetben hatgólos, 17–11-es előnyben voltak, majd a fordulás után tempót váltottak, miközben a hazaiak egyre inkább elfáradtak, így az érdi együttes a különbséget jelentősen növelve győzött 41–18-ra.

A negyeddöntő második mérkőzését április 8-án, pénteken 19.30-kor rendezik a Treff Sportcsarnokban.

Pest megyei férfi kézilabda II. osztály, negyeddöntő, 1. mérkőzés
Erdőkertesi SE–Kőrösi KDSE 18–41 (11–17)
Legjobb dobók: Bánkuti 7, Horváth Z., Vrhovina 3-3, ill. Cseh M. 13, Tóth B. 6, Veres M. 5