Férfi kézi: szoros meccsen elért győzelemmel folytatta a Kőrösi

A tabella harmadik helyén álló Aranyszarvas SE-Tápiószele vendégeként vívott rangadót a Pest megyei férfi kézilabda másodosztályban a továbbra is hibátlan érdi Kőrösi KDSE, amely a szezon eddigi legszorosabb meccsén győzött 32–29-re.

A Tápiószentmártonban rendezett mérkőzést a házigazda tápiószeleiek kezdték jobban és az első percekben összeszedett háromgólos előnyt egészen a szünetig tartották (18–15), sőt, a 43. percben már 23–18-ra is vezettek.

A vendég érdieknek azonban az 52. percben összejött az egyenlítés, majd a fordítás is (26–27). Az Aranyszarvas SE bár egyszer még visszavette a vezetést, de az érdiek az utolsó percekben is meg tudtak újulni és végül jó hajrával 32–29-re megnyerték a mérkőzést.

A Kőrösi KDSE így tizenkét mérkőzés után tizenkét győzelemmel, négypontos előnnyel áll a tabella élén.

Férfi kézilabda, Pest megyei II. osztály, 13. forduló
Aranyszarvas SE-Tápiószele–Kőrösi KDSE 29–32 (18–15)
Legjobb dobók: Heller 11, Juhász I. 6, Dávid T. 5, ill. Veres M. 10, Balázs T. 6, Cseh M., Kocsis K., Tóth B. 4-4