Férfi kézi: 7/7, tovább menetel a Kőrösi

Hetedik mérkőzésén 39–20-ra győzte le a Treff Sportcsarnokban a Gyáli BKSE-t a Kőrösi KDSE férfi kézilabdacsapata a Pest megyei másodosztály alapszakaszában.

Az érdiek hat győzelemmel a hátuk mögött fogadták a két sikerrel és négy vereséggel hetedik helyen álló gyáliakat. Balázs Tibor együttese hamar elkapta a fonalat és 4–3 után Gyöngyösi Dávid, Veres Máté és Cseh Máté vezérletével egy 14–1-es sorozatot produkálva már a szünet előtt eldöntötték a lényegi kérdéseket.

A félidei 21–6-os előny után a második játékrész formalitássá szelídült és a Kőrösi magabiztosan, 39–20-ra győzve őrizte meg hibátlan mérlegét.