A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
- info@erdmost.hu
Érd újabb 37 millió forintot nyert az illegális hulladék elleni küzdelemre a "Tisztítsuk meg az Országot!" projektben. Az akció keretein belül nyolc helyszínről 620 köbméter illegális hulladékot szállítanak el. Minderről Tetlák Örs alpolgármester írt közösségi oldalán.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a területen.
További cikkeink
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.
Születésnapi ünnepségükön átadták a klub díjait is.
A következő egy év során a kezeléseket szakszerűen, folyamatosan monitorozva végzik a szakemberek.
A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.