img_0275

Női kézi MK: a Kisvárdát kell legyőznie az ÉRD-nek a négyes döntőhöz

A Magyar Kézilabda Szövetség elkészítette a női Magyar Kupa negyeddöntőjének sorsolását. Ennek értelmében április 25-én az ÉRD hazai pályán, a Kisvárda Master Good SE ellen harcolhatja ki a négyes döntőbe jutást.

A harmadik fordulóban csatlakozott a Magyar Kupa küzdelmeihez az ÉRD és az NB I-es rivális Kisvárda KC is. A Pest megyeiek előbb az NB I/B-s Hajdúnánás elleni idegenbeli győzelemmel, majd múlt héten, a Békéscsaba elleni hazai sikerrel jutottak tovább, míg a szabolcsiak előbb a másodosztályú Kispestet, majd a Dunaújvárost verték otthon.

A Magyar Kupa ötödik körének hivatalos játéknapja: 2021. április 25.

A TIPPMIX Női Magyar Kupa negyeddöntőjének párosításai
Moyra Budaörs Handball/Váci NKSE–FTC-Rail Cargo Hungaria
DVSC-Schaeffler–Siófok KC
Győri Audi ETO KC–MTK Budapest
ÉRD–Kisvárda Master Good SE

A Magyar Kupa ötödik fordulójában a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Azonos osztályú csapatok esetén amennyiben a rendes játékidőben döntetlen születik, akkor a vendég együttes jut tovább.