Női röpi: Delta-siker a bajnoki nyitányon

Magabiztos sikert aratott a Delta RSE Érd a női röplabda NB II Nyugat A csoport 10. fordulójából előrehozott mérkőzésen. Az érdi tigrisek a Közgáz Juniort fogadták és verték 3:0-ra az Érd Arénában.

Az első játékrészben még érződött a hazaiakon, hogy egy nappal korábban három U19-es mérkőzést játszottak. Kissé álmosan kezdtek, de később felvették a ritmust Darvas Hanna vezérletével és behúzták a szettet (25:19). A második játszmában Flach Dóra feladásai és a hatékony támadások az elsőnél simább szettsikert értek (25:13). A harmadik felvonásban is a Delta akarata érvényesült (25:19). A 3:0-ra megnyert bajnokin a vendéglátónál mindenki játéklehetőséget kapott.