20200901_173053

Győri Audi ETO KC-ÉRD – élő, szöveges közvetítés

A Győri Audi ETO KC-ÉRD mérkőzéssel rajtol el a női kézilabda NB I 2020/21-es idénye. Kövesse figyelemmel élő, szöveges közvetítésünket a mérkőzésről! CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL!

Véget ért a mérkőzés. Győri Audi ETO KC-ÉRD 35-17

Hamarosan érkezünk a mérkőzés összefoglalójával, értékelésekkel!

• 60. perc: Csáki Lilla lövésével, Solberg védésével zárul a mérkőzés.
  • 59. perc: Kurtovic nem hezitál a hetesvonalon, egyből, ijesztés nélkül értékesíti a büntetőt. 35-17
  • 58. perc: Anne Mette Hansen pókhálózza ki az érdi kapu jobb felső sarkát, megszerezve ezzel a hazaiak 34. gólját. Duplaannyi gólnál járnak a Rába-partiak, mint az ÉRD. 34-17
  • 57. perc: Kurtovic halássza le Walfisch kínai-kísérletét, majd Walfisch még kétszer lő, előbb a blokkba, aztán Solbergbe.
  • 55. perc: A Győr NB I-es csapatában debütáló Csekő Brigitta előtt volt nagy hely a balszélen, s élt is a lehetőséggel, megszerezte első gólját az élvonalban. 33-17
  • 54. perc: Landi Gabriella is megszerzi első gólját a mérkőzésen, a túloldalon pedig Anne Mette Hansen is megteszi ugyanezt. 32-17
  • 53. perc: Amanda Kurtovic hétméteresből veszi be Györkös Rebeka kapuját. 31-16
  • 52. perc: újabb lerohanás győri részről, melyet ezúttal Edwige fejez be góllal. 30-16
  • 51. perc: Mód belejött, ő lövi az ÉRD 16. gólját is. 29-16
  • 50. perc: szépen kivitelezett figura után Eduarda Amorim góljával már 14 góllal vezet a házigazda. 29-15
  • 48. perc: Mód Noémi egy szép betörés után eredményes, de alig néhány másodperccel később már a győriek örülhetnek Oftedal újabb gólja miatt. 28-15
  • 46. perc: hosszú lefolyású támadás után Walfisch lövését Solberg, Szabó Kittiét a győri blokk védi, majd a túloldalon ismét Edwige talál be. 27-14
  • 45. perc: Oftedal pazar passzt adott Amorimnak, aki hasonlóan szép mozdulattal játszotta meg Edwige-et, aki nem hibázott a hatosvonalról. Horváth Roland pedig kikéri utolsó idejét is. 26-14
  • 42. perc: hivatalos mérkőzésen debütált a Győr kapujában a nyáron érkező norvég Silje Solberg, akit tapssal köszönt a győri publikum. Ő pedig egy védéssel mutatkozik be, amely után Lukács Viktória csúnyán mellélövi lerohanásos ziccerét.
  • 42. perc: megint Fodor került helyzetbe, miután védője középre segített, ő üresen maradt, felugrott és meglőtte a győriek 25. gólját. 25-14
  • 41. perc: Mézes Laura rontott lövése után a győriek megint gyors támadást vezetnek, amelyből Fodor Csenge eredményes. 24-14
  • 40. perc: egy elrontott és egy majdnem elrontott hazai támadás után Danyi Gábor úgy dönt, kikéri első idejét a mérkőzésen. 23-14
  • 39. perc: szép játék után Walfisch passzát Mód Noémi váltja gólra. 23-14
  • 38. perc: elhibázta hétméteresét a Győr, amelytől Kristiansen lőtt mellé.
  • 37. perc: Az ÉRD igyekszik küzdeni, harcolni, melynek eredményeként Szabó Kitti szerzi a vendégek tizenharmadik gólját. 23-13
  • 36. perc: Megint hihetetlen sebességű ellenakciót vezet az ÉRD hibájából a Győr, amelytől Veronica Kristiansen fejezi be góllal a hazai támadást. 23-12
  • 35. perc: Nze-Minko alighogy letöltötte kiállítását, máris újból gólt szerez. 22-12
  • 34. perc: Király Réka újabb remek gólt szerez a jobbszélről, de Veronica Kristiansen gyorsan visszaállítja a kilencgólos különbséget. 21-12
  • 32. perc: Fodor Csenge góljával, úgy fest, a Győr ott folytatja, ahol az elsőben abbahagyta. A túloldalon Walfisch is betalál. 20-11
  • 31. perc: Nze-Minko megszerzi a mérkőzés első kétperces kiállítását is, amely után Király Réka lövi az ÉRD tizedik gólját. 19-10
  • 31. perc: Estelle Nze-Minko szerzi a második félidő első gólját. 19-9
  • 2012 – ez a hivatalos nézőszám az Audi Aréna Győrben.

Véget ért az első félidő! Győri Audi ETO KC-ÉRD 18-9

• 30. perc: Kóka Mariann megszerzi első gólját a felnőtt NB I-ben egy remek betörés után. 18-9
  • 28. perc: Kurtovic emelkedik magasra és lövi ki a hosszút, majd nem sokkal később Lukács már ötödik gólját jegyzi. Tíz közte. 18-8
  • 27. perc: Walfisch második hétméteresét magabiztosan értékesíti a felugró Glauser lábai alatt. 16-8
  • 26. perc: miközben kapust cserélt a Győr és Leynaud helyére Glauser érkezett, megint Lukács talál be. 16-7
  • 25. perc: érezhetően más sebességi fokozaton játszik a házigazda, amely Lukács újabb lerohanásgóljával növeli előnyét. 15-7
  • 23-24. perc: újabb Győrffy-védés Edwige lövésénél, de a következő győri támadásból Edwige hétméterest harcol ki. Ezt Amanda Kurtovic lövi be. 14-7
  • 22. perc: Ezúttal sikerül kivédekezni a győri lerohanást, miután Kristiansen lövését védi Győrffy, majd Horváth Roland a mérkőzésen másodszor kér időt.
  • 21. perc: már 13-nál jár a Győr Lukács újabb góljával. 13-7
  • 20. perc: Mód Noémi is megszerzi első gólját, majd a túloldalon Lukács Viktória értékesít egy leronahást. 12-7
  • 19. perc: az ÉRD-től Szabó Kitt, a Győrtől Stine Oftedal talált be. 11-6
  • 18. perc: Megint Nze-Minko veszi be az érdi kaput. 10-5
  • 18. perc: Előbb Mód Noémi Leynaudba lő, de a kipattanót Mézes Laura szedte össze, aki nem hibázott. 9-5
  • 17. perc: Leynaud Walfisch átlövését védi, majd a túloldalon Eduarda Amorim is megszerzi első gólját. 9-4
  • 15. perc: Nze-Minko egy újabb átlövésgóllal véteti észre magát. 8-4
  • 14. perc: Walfisch hétméteresébe is beleér Leynaud, de hárítani már nem tud. 7-4
  • 14. perc: mindkét csapat belehibázott egyet-egyet, majd ismét Oftedal volt eredményes – megint lerohanás után. 7-3
  • 12. perc: Szabó Kitti hétméteresét kivédi Amandine Leynaud.
  • 11. perc: Estelle Nze-Minkonak köszönhetően ismét három közte. 6-3
  • 10. perc: Hiába a szép összjáték Walfisch, Paróczy és Mód között, utóbbi betörése után Leynaud védett. A labda az ÉRD-nél maradt, amelytől Mézes Laura volt eredményes. 5-3
  • 8. perc: Az ÉRD jobbszélsője, Király Réka szépen pattintott a kapu hosszú oldalába. 5-2
  • 7. perc: Előbb Stine Oftedal, majd Kari Brattset lőtt Győrffy kapujába egy-egy lerohanás után. 5-1
  • 6. perc: megvan az első érdi gól is, Walfisch passzából Paróczy talált be. 3-1
  • 5. perc: Stine Oftedal egy betörés után növelte háromra a hazaiak előnyét, amely után Horváth Roland, az ÉRD vezetőedzője gyorsan időt is kért. 3-0
  • 3. perc: Lukács Viktória fejezett be góllal egy lerohanást . 2-0
  • 2. perc: a mérkőzés első gólját Veronica Kristiansen szerzi hétméteresből. 1-0
  • 1. perc: A mérkőzést az ÉRD kezdte, melybe hiba csúszott, majd a túloldalon Nze-Minko lövését védte Győrffy.

Az ÉRD a Győrffy – Király R., Mód, Szabó K., Paróczy, Walfisch, Mézes sorral, a Győr, a Leynaud – Lukács V., Amorim, Nze-Minko, Bratsett, S. Oftedal, Fodor sorral kezd.

A megkapott jegyzőkönyvbe az ÉRD-től bekerült Kiss Dorottya Zsófia, ám az imént jelezték, hogy nincs rendben a játékengedélye, így ő a mai mérkőzésen nem lép pályára.

A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti!