Harminckét új fertőzött

Harminckét fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma, nincs újabb elhunyt.

4653 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma változatlanul 602 fő, 3491-en pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 560. 69 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 6-an vannak lélegeztetőgépen – írja a koronavirus.gov.hu.

Kapcsolódó cikkeink

Mit tehetünk mi magunk azért, hogy kevesebb legyen a szúnyog a környezetünkben. Erre az égető kérdésre próbálunk válaszolni mindenféle praktikus ötletekkel most következő kisfilmünkkel.

További cikkeink