- info@erdmost.hu
Egygólos előnyről várta a norvég Storhamar elleni EHF-Kupa visszavágót az ÉRD női kézilabda csapata, amely jól is kezdte a csoportkörbe jutásért rendezett második mérkőzést. Azonban a szünetre fordítottak a vendégek, majd a második játékrész elején hétgólos előnybe kerültek. A hajrában az ÉRD ugyan közelebb került, de az utolsó percekben eldöntötte a továbbjutást és 32-27-re nyert a norvég csapat.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
A szakemberek gyors beavatkozásának köszönhetően sikerült megállítani a szivárgást.
Mutatjuk, hogy június 13-án, szombaton mely utcákban jár az ÉTH zöldjárata.
További cikkeink
Az Érdi Kern Péter Kaktuszkör június 13-án és 14-én tartja hagyományos kiállítását és vásárát a Szepesben.
Közösségi vitrint hozott létre az intézmény, ahol bárki megmutathatja különleges gyűjteményét.
Június 12-én, pénteken kezdődik a kétnapos rendezvény, amelynek idén a város főtere ad otthont.
Egy ezüstéremmel és két bronzzal tértek haza a Masters SE tehetségei.
A Republikon önkormányzati témában szervezett konferenciáján Csőzik László is kifejtette a véleményét.
Hétfőn délután a feje tetejére állt autóhoz a tűzoltókat, a mentőket és a rendőrséget