Városunknak 4,5 milliárd forintot ítéltek meg a TOP Plusz program keretében, ami a maga nemében az egyik legkevesebb, hangzott el az Érdi Zöld Fórumon.
Vidók
A kert nem csupán generációk találkozóhelye, hanem edukációs központ is lesz.
Van mód, hogy természetes úton védekezzünk a Beliczay-sziget kiszáradása ellen.
A nemrégiben megtartott Érdi Zöld Fórumon a helyi SUMP, azaz a Fenntartható Városi Mobilitási Terv is szóba került.
Csengeri Attila a kerékpározás érdi jövőjéről beszélt az első Érdi Zöld Fórumon.
Seller Kinga versenyt fut az idővel. A legagresszívabb agydaganat ellen küzd. Hogy nyerjen, ahhoz mi, érdiek is kellünk.
Május 20-tól lehet jelentkezni a város nyári napközis táborába. A részletekről Harmat Ákos alpolgármesterrel beszélgettünk legújabb podcastünkben.