Sport

Sport
október 20., szerda
13:00
-
15:00

Érdi VSE–TARR Andráshida SC

A tabella utolsó helyén álló TARR Andráshida SC ellen folytatja szereplését a labdarúgó NB III Nyugati csoportjának 13. fordulójában az Érdi VSE, amely október 20-án, 13 órától lép pályára a sereghajtó zalaiak ellen.

Részletes beharangozónk ide kattintva olvasható!

NB III, Nyugati csoport, 13. forduló
10.20., 13.00: 
Érdi VSE–TARR Andráshida SC

október 20., szerda
15:00
-
17:00

MTK Budapest–ÉRD

A válogatott szünet után október 20-án 15 órától az MTK Budapest vendégeként lép pályára a Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnokban – a Vasas otthonában – a K&H női kézilabda liga 5. fordulójában az ÉRD.

Részletes beharangozónk ide kattintva olvasható!

K&H női kézilabda liga, 5. forduló
10.20., 15.00: 
MTK Budapest–ÉRD

október 23., szombat
13:15
-
18:15

Ünnepi közönségkorcsolyázás az Érdi Jégcsarnokban

2021. október 23-án délután 13.15 és 18.15 között ismét lesz közönségkorcsolyázás az Érdi Jégcsarnokban.

A Kárpáti Farkasok sűrű menetrendje nem mindig ad lehetőséget a létesítmény üzemeltetőinek, hogy teret adjon a közönségkorcsolyázásnak, de október 23-án 13.15-től öt órán keresztül korcsolyázhatnak az érdeklődők.

október 10., vasárnap
15:00
-
17:00

Érdi VSE–Tatabányai SC

Október 10-én, 15 órától a Tatabányai SC-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen az NB III Nyugati csoportjának 11. fordulójában az Érdi VSE. A házigazdák 4–2–4-es, a vendégek 3–5–2-es mérleggel, egyaránt 14 pontot gyűjtöttek eddig a 2021/22-es szezonban.

Részletes beharangozónk ide kattintva olvasható!

NB III, Nyugati csoport, 11. forduló
10.10., 15.00: 
Érdi VSE–Tatabányai SC

október 8
-
10.

III. Nemzetközi Utánpótlás Baseball Torna Érden

Idén már harmadszor tartja meg Nemzetközi Utánpótlás Tornáját a Mecset utcai baseballpályán az Érdi Baseball és Softball Club, amely október 8. és 10. között az U16-os és U13-as korosztályoknak tart kupát.

Az U16-osoknál a házigazda érdiek mellett a szerbiai Újvidék (Novi Sad), a lengyel Centaury Warszawa, a Budapest Reds, az ukrán Darnitsya Tigers és a horvát Vindija vesz részt.

október 6., szerda
18:00
-
20:00

Magyarország–Portugália

Október 6-án 18 órától az ÉRD Arénában vív Európa-bajnoki selejtezőt Portugália ellen a magyar női kézilabda-válogatott, melynek kispadján bemutatkozik a nemrég kinevezett új szövetségi kapitány, Golovin Vlagyimir.

október 3., vasárnap
16:00
-
18:00

Pápai Perutz FC–Érdi VSE

Két vereség után október 3-án 16 órától a Pápai Perutz FC ellen javíthat az NB III Nyugati csoportjának 10. fordulójában az Érdi VSE. Limperger Zsolt együttesének jó előjel lehet, hogy a Pápa elleni legutóbbi nyolc meccsükből hatot nyertek meg két döntetlen mellett.

Részletes beharangozó ide kattintva olvasható!

NB III, Nyugati csoport, 10. forduló
10.03., 16.00: 
Pápai Perutz FC–Érdi VSE

szeptember 29., szerda
18:00
-
20:00

ÉRD–Alba Fehérvár KC

Szeptember 29-én, 18 órától az Alba Fehérvár KC-t látja vendégül a válogatott szünet előtt az ÉRD Arénában a K&H női kézilabda liga negyedik fordulójában az ÉRD. Horváth Roland együttese első pontjait szerezheti meg az új idényben.

Részletes beharangozónk ide kattintva olvasható!

K&H női kézilabda liga, 4. forduló
09.29., 18.00:
 ÉRD–Alba Fehérvár KC

szeptember 25., szombat
10:00
-
20:00

Ferrobreaker Kupa - Nemzetközi Erős Emberek Versenye Érden

Nemzetközi Erős Emberek Versenyét rendeznek szeptember 25-én, 15 órától Érden, az Ercsi úti Sporttelepen. A Ferrobreaker Kupán a sportolók hat versenyszámban mérik össze tudásukat. Az eseményre a belépés ingyenes.

A verseny bár 15 órától kezdődik, de már 10 órától várják a kicsiket és nagyokat sportbemutatókkal, ugrálóvárral, játékos programokkal. 011 órától László Gyula Guinness rekorder labdazsonglőr tart bemutatót, 13 órától pedig Schneller Szilvia artista tart szórakoztató bemutatót.