"Mindenki tud segíteni! Ki a maszkkal, ki a cipekedésben, ki azzal, hogy elmegy az idős szomszédja helyett a boltba, patikába. Járjunk nyitott szemmel, éljünk befogadó emberek módján és vegyük észre egymást, vegyük észre, ha valaki segítségre szorul!" - kért közösségi összefogást Érd polgármestere.
Tartalom ikonok: Videó
A Monori SE elleni 79–58-as vereséggel tért vissza a Vörösmarty Mihály Gimnázium tornacsarnokába a férfi kosárlabda NB II Közép B-csoportjában szereplő VMG DSE.
Az NB II első négy helyéért szóló rájátszás második fordulója után ért véget (?) a szezon a Delta RSE Érdnél, hiszen a bajnokságok összes meccsét május 31-ig elhalasztotta a szövetség. Az érdieknek nem jött jókor a kihagyás, mivel jó lendületben voltak és az igazán fontos meccsek előtt álltak.
Egyelőre azt sem tudni, folytatódik-e a bajnokság az NB III Nyugati csoportját vezető Érdi VSE számára. Limperger Zsolt vezetőedző és a csapat legfontosabb feladata, hogy ha lesz folytatás, akkor a lehető legjobb formában maradjon a társaság.
Az NB III Nyugati csoportjának 36. fordulójában a Puskás Akadémia FC II vendégeként lépett pályára Felcsúton az Érdi VSE. Limperger Zsolték nem is kezdték rosszul a mérkőzést, de a vezetést a hazaiak szerezték meg, akik végül kiütéses, 6-1-es győzelmet arattak.
A női kézilabda NB I 23. fordulójában a sereghajtó vendégeként jól kezdett Horváth Roland együttese, hiszen 20 perc után 4 góllal is vezetett. Ezután viszont a viharsarkiak fordítottak és 30-26-ra megnyerték a mérkőzést, ezzel életben tartva bennmaradási esélyeiket.
Gyuri bácsi otthon marad, ezt kéri az idősektől is. A koronavírus-járvány terjedését úgy tudjuk megfékezni, ha betartjuk az előírásokat, és otthon maradunk – ezt üzeni Szabó Gyuri bácsi, a bükki füvesember is az olvasóknak.
A Boglári Akadémia-SZISE elleni 28–26-os vereség után 30–26-ra kapott ki az EUbility Group-Békéscsabai ENKSE vendégeként az ÉRD a női kézilabda NB I 23. fordulójában, ezzel a viharsarkiak életben tartották bennmaradási esélyeiket.
Május 16-án, 18 órától újabb kemény összecsapás vár az ÉRD-re a női kézilabda NB I 23. fordulójában, hiszen a sereghajtó, a bennmaradásért küzdő Békéscsabai ENKSE vendégeként lép pályára. A mérkőzést a behir.hu facebook és YouTube-csatornáján élőben közvetítik!
Május 16-án, 11 órától a Puskás Akadémia FC II vendégeként lép pályára az NB III Nyugati csoportjának 36. fordulójában az Érdi VSE. A mérkőzést a Puskas Akademia YouTube-csatornán élőben közvetítik!