800 méter gyorson esélyeshez méltóan nyert aranyérmet, míg 200 pillangón ezüstérmesként érte a falat az Érdi Vízisport Kft. 2005-ös tehetsége, Csulák Lia a kaposvári ifjúsági úszó országos bajnokság nyitónapján. Mellette Tohl Patrik 200 pillén döntőzött, Ángyán Máté és Őri Rebeka B-döntőt úszhatott.
Tartalom flag-ek: Jobbfent
Újabb 39 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel a hazai érintettek száma 3150-re emelkedett. Elhunyt tíz krónikus beteg, azonban 801-en már gyógyultan távoztak a kórházból, az aktív fertőzöttek száma pedig 1979-ről 1966-ra csökkent.
Sehol az országban nem kell majd védettségi kártya a fizetős strandokon, sőt a másfél méteres kötelező védőtávolságot sem kell majd tartania a felfrissülésre vágyó közönségnek - derült ki az ATV Híradójából.
3111 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 10 krónikus beteg
A városi nyári napközis tábor június 21-től augusztus 13-ig várja az általános iskolás gyerekeket a Bolyai iskolában, illetve a Magyar Földrajzi Múzeum kertjében. A heti, tematikus turnusokra az Intézményi Gondnokságon jelentkezhetnek a szülők. (Letölthető jelentkezési lap és tájékoztató a cikkben!)
3035 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 11 idős beteg
Tájékoztató táblákkal és útlezáró elemekkel szeretné megakadályozni az illegális hulladéklerakást a 7-es út melletti, tavasszal megtisztított területen az Érdi Környezetvédő Egyesület. Az eszközöket a Tisztítsuk meg az országot! pályázat keretén belül vásárolták, és napokon belül kihelyezik.
Öt koronavírusos elhunyt vasárnap reggelre, ezzel 340 főre emelkedett az elhunytak száma, 629-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból. 1005 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 51-en vannak lélegeztetőgépen.
Mint korábban beszámoltunk róla, május 17-től nem fogad kevert építési hulladékot az ÉTH. A szolgáltató honlapján közölte, milyen módon lehet sittet elhelyezni a Sas utcai hulladékudvarban.
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 2942 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 12 beteg, velük együtt eddig 335-en haltak meg a vírusban, 625-en pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.