Budapesten nyílt meg az Érdi Művésztelep kiállítása

Budapesten nyílt meg az Érdi Művésztelep kiállítása

A járványügyi szabályok szigorú betartása mellett nyílt kiállítás az Érdi Művésztelep munkáiból Budapesten a Bartók 1 Galériában. Kéri Mihály művészeti vezető válogatásának köszönhetően harminc alkotás tekinthető az elmúlt évtized Érden készült munkáiból. A válogatás egészen június 10-ig látható.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

További cikkeink

Szép érdi siker született hétvégén a szegedi nyílt vízi országos bajnokságon, ahol az Érdi Vízisport három úszója állt rajthoz. Poteczin Dániel a leghosszabb, 10 kilométeres

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email