Tollas: nemzetközi versenyen pallérozódtak

A Multi Alarm SE által, az U19-es korosztály számára rendezett nemzetközi viadalon ragadtak ütőt az Érdi VSE tollaslabdázói. Ágai Zsombor és Kis-Kasza Miklós összesen hét mérkőzéssel gyarapította tapasztalatát.

Kis-Kasza Miklós egyéniben rögtön az első fordulóban kikapott belga ellenfelétől (21-17, 21-15), így itt számára hamar véget ért a verseny, de a fiú párosban és vegyespárosban is remekelt.

Ágai Zsombor és Kis-Kasza Miklós ugyanis lengyel és román ellenfeleiket is magabiztosan győzték le egyaránt két szettben, majd csak a negyeddöntőben szenvedtek vereséget a tornát később megnyerő német párostól.

Ágai Orosz Teklával indult vegyespárosban, de első meccsükön kikaptak egy cseh-szlovák duótól, míg Kis-Kasza Vetor Tányával bár szlovén ellenfeleiket legyőzték, a következő körben kikaptak a németektől és búcsúztak a versenytől.