A csütörtök délutáni baleset miatt a közlekedés csak az éjszakai órákban állt helyre az érdi vonalon.
- info@erdmost.hu
Érdikumok nyomában címmel szervez programsorozatot az Ága-Boga Nagycsaládosok Érdi Egyesülete, nemcsak tagcsaládjai, hanem minden érdeklődő számára, hogy az újonnan beköltözők és a régi érdiek is megismerjék közvetlen lakókörnyezetük értékeit és felhívják a figyelmet a környezet védelmére.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Kezdetben valószínűleg csak a gyerekek vehetik majd igénybe, később a nagyközönség is úszhat majd a fenyves-parkvárosi létesítményben.
Idén is megrendezte kultúra napi szavaló- és prózamondó versenyét a Kőrösi iskola.
További cikkeink
Négy iskola mérkőzött meg egymással a III. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia területi döntőjében.
Január 31-én a 2. és 4. ütem utcái vannak soron. Fontos, hogy a nagyobb fenyőket darabolva, kötegelve helyezzük ki a kerítés elé.
Az Érdi Spartacus SC sportolói három versenyen összesen negyvennyolc érmet szereztek.
Mutatjuk, hol és milyen ütemterv szerint ellenőrzik a vízórákat a szolgáltató cég szakemberei.
A tűz hétfőn hajnalban keletkezett a Kőműves utcában.
A Fidesz Országos Választmánya Kardosné Gyurkó Katalin javaslatára oszlatta fel a helyi szervezetet.