erd-misleny

Erősebb csapat ellen vereség

erd-misleny

Lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését az Érdi VSE futballcsapata. Az NB III. Nyugati csoport 2022/2023-as idényére készülő együttes az újonc NB II.-es HR-Rent Kozármisleny ellen maradt alul.

Az Ercsi úti Sporttelepen folyó munkálatok miatt Érd helyett Martonvásáron fogadta a VSE azt a Kozármislenyt, amely a harmadosztály közép csoportját megnyerte és bajnokként NB II.-be jutott a legutóbbi kiírás zárultával.

Ennek fényében nem az Ebedli Zoltán vezetőedző által irányított Érdi VSE volt a találkozó esélyese, az eredmény pedig igazolta is a papírformát: A Baranya megyeiek ellen 4-0-ra maradtak alul Kertész Ferencék, egy 3×30 perces felkészülési találkozó során.

Az Érdi VSE kerete még nem teljes, egyúttal több fiatal futballista is lehetőséget kapott a bizonyításra.

“A mérkőzés elsődleges célja volt a fizikai terhelésbe való beillesztés, ezért választottunk ilyen erős ellenfelet. Erre abszolút alkalmas volt a mérkőzés. Voltak próbajátékosok is, de remélem, hogy jövő héttől már a végleges kerettel tudunk készülni.” – nyilatkozta Ebedli Zoltán vezetőedző.