Úszás: négy érdi érem a szenior ob-ról

Egy arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szerzett az Érdi Vízisport Kft. három indulója a hétvégén Kecskeméten rendezett XI. Fedett Pályás Nyílt Szenior Országos Bajnokságon, amely egyben a VI. Duna Kupa csapatverseny is volt.

Az érdi klub három versenyzője, Baranyai Gergely, Kőhalmi András és Tóth Csaba összesen hét alkalommal állt rajtkőre a szenior országos bajnokságon, ezek közül pedig négyszer a dobogóra is állhattak az érdiek.

Kőhalmi András korosztályában megnyerte az 50 méteres mellúszást, de emellett 50 méter gyorson és 200 méter vegyesen is begyűjtött egy-egy bronzérmet, míg Tóth Csaba egyetlen számban indulva lett ezüstérmes 200 méter pillangón.

Kőhalmi még 100 gyorson begyűjtött egy ötödik helyet, míg Baranyai Gergely 200 vegyesen a dobogóról egy hellyel lecsúszva lett negyedik.