deltaropi_3

Női röpi: jó kezdés után kapott ki a térségi rangadón a Delta

deltaropi_3

Bár az első szettet magabiztos játékkal 25:13-ra megnyerte, mégis 3:1-es vereséget szenvedett Budaörsön, az Emericus SE vendégeként a Delta RSE Érd a női röplabda NB II Nyugati csoportjának alsóházi rájátszásában.

Jól kezdte a budaörsi térségi rangadót a vendég Delta RSE Érd, hiszen Dömötör-Mátrai Beáta tanítványai az első szettet 25:13-ra megnyerték. A második játszmában azonban átvette az irányítást a házigazda Emericus SE, amely 25:14-gyel előbb egyenlített, majd szoros harmadik szettel (25:20) fordított. Végül a negyedik felvonást 25:11-re, a meccset pedig 3:1-re nyerte az Emericus SE.

Az érdiek március 20-án, vasárnap 11 órától hazai pályán a Zalaegerszegi TE Röplabda Klub ellen javíthatnak.