Női kézi: nagyot küzdve, de legyőzte a Dortmundot a Fradi Érden

Fordulatos, de szinte végig kiegyenlített mérkőzésen győzte le 23-21-re a német Borussia Dortmundot az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája A-csoportjának utolsó, 14. fordulójában, az ÉRD Arénában.

A mérkőzést a németek kezdték valamivel jobban, de a Fradi hamar fordított és bár már hárommal is vezetett (10-7), a szünetre csak egygólos előnnyel érkezett (12-11).

A fordulás után a vendégek 17-13-ról fordítottak egy hatgólos rohammal, de az FTC sem engedte el ellenfelét és az utolsó tíz percben már csak két gólt kapott, miközben hatot szerzett, így szintén fordított és 23-21-re megnyerte a mérkőzést.

Női kézilabda Bajnokok Ligája, A-csoport, 15. forduló
FTC-Rail Cargo Hungaria – Borussia Dortmund (német) 23-21 (12-11)
Legjobb dobók: Szöllősi-Zácsik, Stolle 4-4, Kovács A., Bölk 3-3, ill. van der Heijden 4, Freriks 3