Vízilabda: nem bírtak a Fradival az érdiek

Bár három negyedben is megszorongatta az FTC-Telekomot, végül 19-12-es vereséget szenvedett a Budapesti Honvéd SE érdi vízilabda szakosztályának ifjúsági együttese a Kőér utcai uszodában a Budapest Bajnokság ötödik fordulójában.

Az OSC első és második csapatától és a Vasas második együttesétől elszenvedett vereségek, illetve a Vasas első gárdája elleni győzelem után az FTC-Telekommal találkozott a Budapesti Ifjúsági Vízilabda Bajnokság ötödik fordulójában a Budapesti Honvéd SE-Érd.

Fazekas Márton együttese az első negyedben tartotta a lépést a zöld-fehérekkel (2-2), de a másodikban a fővárosiak hat góllal léptek meg és a nagyszünetben 9-3-ra vezettek, eldöntve ezzel a lényegi kérdéseket.

Bárr a harmadik és negyedik negyedeket mindössze egy góllal bukták el az érdiek, így is 19-12-es vereséget szenvedtek.

Budapesti Ifjúsági Vízilabda Bajnokság, alapszakasz, 1. csoport, 1. forduló, Kőér utca
Budapesti Honvéd SE-Érd – FTC-Telekom 12-19 (2-2, 1-7, 5-6, 4-4)
A BHSE-Érd gólszerzői: Lusztig, varga A. 4-4, Horváth G. 2, Balla Zs., Győrfi 1-1