Június 26-án éjjel Törökbálint térségében lezárják az M7-es külső sávját, a térvilágítás karbantartása miatt.
- info@erdmost.hu
Diósdon a Sashegyi út Kossuth utca és Gárdonyi Géza utca közötti szakaszát az előzetes információkkal ellentétben csak hétfőn 14 óra után nyitják meg. Az egyéb lezárt utcák már hétfőn reggel járhatóak lesznek. Minderről Spéth Géza polgármester számolt be közösségi oldalán.
Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!
HIRDETÉS
További cikkeink
Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
Főtéri párakapuval és hűsítő ásványvízzel sokkal könnyebb az érdieknek elviselni a nyári forróságot.
További cikkeink
Érdemes előre gondoskodni a mélyhűtött élelmiszerekről, ugyanis hat órán keresztül szünetel majd a szolgáltatás.
Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
A szociális intézmények megnyitották kapuikat a kánikulában szenvedők és társállataik előtt.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es