A város közösségi közlekedésének jövőjéről vitázott a közgyűlés.
400 ezer embert oltanak be a következő napokban
A hétvégén is zajlik a tömeges oltás a Sinopharm, a Moderna és Pfizer vakcinákkal a háziorvosoknál és a kórházi oltópontokon, így a következő napokban 400 ezer embert oltanak be, de az AstraZeneca oltóanyagát a jövő hét második feléig felfüggesztették - közölte a koronavirus.gov.hu.
Kapcsolódó cikkeink
A Nyitott kertek program keretében a Lelkem kertjében jártunk.
A horvátországi Crikvenicában három korcsoport is képviselte magát a rangos labdarúgótornán.
További cikkeink
Az érdi úszó a nyílt vízi országos bajnokság 10 kilométeres versenyszámában nyújtott kiváló teljesítményt.
Az erősen kiszáradt állatot az Érdi Civil Állatmentők gondozzák, orvosi segítséggel.
Az Érdi VSE U11-es csapata Ausztriában egy húszcsapatos nemzetközi tornán lépett pályára.
Váratlan hálózati meghibásodás történt az Alsóvölgyi úton, így kora délutánig nem lesz víz a
Az első nyári hőhullám különösen veszélyes, fokozottan figyeljünk az utcán élőkre, gyerekekre, idősekre es
Pályázati felhívás Érd, Mühlgang utca 2. szám alatti önkormányzat tulajdonában álló ingatlan értékesítésére.