Vízilabda: megszerezték első győzelmüket az ifik

Először nyert a Budapesti Ifjúsági Bajnokságban szereplő Budapesti Honvéd SE érdi vízilabdacsapata, amely a hatodik fordulóban, a Széchy Tamás uszodában verte könnyedén a Komplex Pólósulit.

Fazekas Márton tanítványai ugyan nem kezdtek jól, de a gyors kétgólos hátrány ellenére 4–3-ra megnyerték az első negyedet. A lendület pedig a folytatásban is kitartott, a második nyolc percet 4–0-ra, a harmadikat 7–3-ra, a negyediket pedig 5–1-re hozták az érdiek, akik így 20–7-es sikerrel szerezték meg idei első bajnoki győzelmüket. A BHSE-Érd legjobbja az ötgólos Magosi Botond lett, de négy csapattársa is háromszor talált be.

Budapesti Ifjúsági Bajnokság, alapszakasz, 1. csoport, 6. forduló, Széchy Tamás uszoda
Komplex PSE–Budapesti Honvéd SE-Érd 7–20 (3–4, 0–4, 3–7, 1–5)
A BHSE-Érd gólszerzői: Magosi Botond 5, Bereczki Zsolt, Labossa Barnabás, Magyar Kristóf, Hegedős Péter 3-3, Csuka Balázs, Horváth Gergely, Reinwarth Balázs 1-1

A 2006-os korosztály már nem örülhetett annyira, mint ifjúsági társaik, hiszen a Hajós uszodában nagyon csúnya, 20–2-es vereségbe szaladt bele Vargáné Gazdag Erika együttese, amely az Oázis SC-től kapott ki.

Budapesti Szívós István Gyermekbajnokság, 2006, Alapszakasz, 1. csoport, 6. forduló, Hajós uszoda
Budapesti Honvéd SE–Érd-Oázis SC 2–20 (1–4, 0–4, 0–4, 1–8)
A BHSE-Érd gólszerzői: Gáspár Bence, Farkas Szilárd 1-1

Az ifjúságiakhoz hasonlóan a 2008-asok is gólparádét tartottak. A D-csoport ötödik körének a III. kerületi TVE uszodája adott otthont, ahol az érdiek már az első negyedben tetemes, 6–1-es előnyt építettek az YBL Waterpolo Club ellen, melyet a folytatásban gólt sem kapva tudtak növelni, végül 16–1-re nyertek. A BHSE-Érdnél Bereczki Erik hét gólt szerzett!

Budapesti Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2008, Alapszakasz, D-csoport, 5. forduló, III. kerületi TVE uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd–YBL WPC II 16–1 (6–1, 4–0, 5–0, 1–0)
A BHSE-Érd gólszerzői: Bereczki Erik 7, Herpák Noel 4, Bihari Gábor 3, Korner Márton, Fabinyi Huba 1-1