Vízilabda: egyet kapott, tízzel nyert a BHSE-Érd

A Budapesti Honvéd SE-Érd vízilabda szakosztályának három együtteséből csupán egy nyert a hétvégén, az viszont kiütéssel, hiszen 11-1-es sikert aratott.

Szoros mérkőzésen szenvedett vereséget a Budapesti Ifjúsági Bajnokságban szereplő BHSE-Érd, amely a Szőnyi úton végig tartotta a lépést az OSC-Újbuda második csapatával, de hiába voltak hatan is eredményesek, a fővárosiak az első negyedben összeszedett kétgólos előnyüket megtartva nyertek 13-11-re.

Budapesti Ifjúsági Bajnokság, 1. csoport, 3. forduló, Szőnyi út
Budapesti Honvéd SE-Érd-OSC Újbuda 2.11-13 (1-2, 2-3, 5-4, 3-4)
A BHSE-Érd gólszerzői: Hegedős Péter 3, Horváth Gergely, Vincze Szabolcs, Török Regő 2-2, Balla Zsombor Magyar Kristóf 1-1

A 2006-os születésűeknek kiírét Szívós István gyermekbajnokságban remekelt a Vargáné Gazdag Erika által irányított BHSE-Érd, amely a Kondorosi úton szállt vízbe a Városgazda Utánpótlás Akadémia ellen. Az érdiek kiválóan kezdtek, hiszen már az első negyedben 4-1-re elléptek, a hatékony védekezésnek köszönhetően pedig a folytatásban gólt sem engedtek ellenfelüknek és 11-1-re győztek.

Budapesti Szívós István Gyermekbajnokság, 2006, 1. csoport, 3. forduló, Nyéki Imre uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd-Városgazda UA 11-1 (4-1, 2-0, 2-0, 3-0)
A BHSE-Érd gólszerzői: Farkas Szilárd 3, Szabó Bálint, Gáspár Bence, Erdő Richárd 2-2, Serflek Levedi, Zsigó Botond 1-1

Jól kezdte a III. kerületi TVE uszodájában rendezett ASI-Kistarcsa elleni mérkőzést a Markovits Kálmán Gyermekbajnokságban a Honvéd-Érd, de Garádi András együttese hiába vezetett egy negyed után 3-1-re, a térfélcserét követően a harmadik és negyedik negyedet is egyaránt 5-2-re nyerte az Angyalföldi Sportiskola-Kistarcsa, amely végül 13-9-re győzött.

Budapesti Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2008, D-csoport, 3. forduló, III. ker. TVE uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd-ASI-Kistarcsa 9-13 (3-1, 2-2, 2-5, 2-5)
A BHSE-Érd gólszerzői: Bihari Gábor, Jagodics Johanna, Korner Márton 2-2, Herpák Noel, Fabinyi Huba, Demjén Réka 1-1