26 fővel nőtt a fertőzöttek, 11-gyel a halottak száma

26 fővel nőtt a fertőzöttek, 11-gyel a halottak száma

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 3535 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma - olvasható a Koronavírus.gov.hu portálon.

Érdfm 101.3 – Hallgasd bárhol! Bármikor!

HIRDETÉS

Elhunyt újabb 11 idős, krónikus beteg. Ezzel 462 főre emelkedett az elhunytak száma, 1400-an pedig már gyógyultan távoztak a kórházból.

Az aktív fertőzöttek és az elhunytak 45 százaléka , az elhunytak 62 százaléka budapesti.

További cikkeink

Szép érdi siker született hétvégén a szegedi nyílt vízi országos bajnokságon, ahol az Érdi Vízisport három úszója állt rajthoz. Poteczin Dániel a leghosszabb, 10 kilométeres

További cikkeink

Facebook

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit
Telegram
WhatsApp
Email