Állás: biztonsági őr

Érd Megyei Jogú Város Jegyzője a 2012. évi I. törvény, a munka törvénykönyve alapján az alábbi állást hirdeti Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal, Városrendészeti Csoport, Portaszolgálat biztonsági őr munkakör betöltésére.

A munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: 2030 Érd, Alsó utca 1-3.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • az épület/létesítmény területére érkező személyek ki- és beléptetése;
  • ügyfélirányítás, klasszikus recepciós feladatok végzése;
  • minden a portaszolgálati tevékenységgel összefüggő nyilvántartás, napló naprakész vezetése;
  • az adott létesítmény rendjének mindenkori betartása, betartatása.

Munkabér és juttatások: a munkabér megállapítására és az egyéb juttatásokra a Munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény, valamint Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Állás betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • biztonsági őr, vagyonőr végzettség.

Előnyt jelent: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • rendszerezett problémamegoldás;
  • precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat;
  • jó szintű szóbeli kifejezőkészség.

Benyújtandó iratok: végzetséget igazoló okiratok egyszerű másolata.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2020. március 23.

Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2020. március 16.

Az önéletrajzok benyújtásának módja:

  • elektronikus úton Selyem Sándor részére a kozter@erd.hu e-mail címen keresztül;
  • személyesen Selyem Sándor Városrendészeti csoportvezető részére, 2030 Érd, Budai út 10.

Az elbírálás határideje: 2020. március 20.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • a munkaszerződés feltétele a három hónapnál nem régebbi Hatósági Erkölcsi Bizonyítvány megléte (Mt.);
  • a munkaszerződés 3 hónapos próbaidő kikötésével, határozatlan időre szól;
  • az álláshirdetéssel kapcsolatban további információt Selyem Sándor Városrendészeti csoportvezető nyújt a 06-23-522-300/205 mellék telefonszámon.

Kapcsolódó cikkeink

További cikkeink