Tollaslabda: egyéni bronz, páros arany

Egyéniben bronzérmet, férfi párosban az OSC-s Kollár Tamással aranyérmet nyert a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen rendezett Pesti Sport Kupán az Érdi VSE tollaslabdázója, Kis-Kasza Miklós.

Az U17-es korosztályban érdekelt Kis-Kasza Miklós a diákolimpián a tollabdával vívott A-kategóriában volt érdekelt, ám ennek a kategóriának sem a megyei, sem a területi döntőjén nem kellett meccset vívnia, így elindulhatott a budapesti Pesti Sport Kupán.

Az egyéni versenyek során remekül teljesítő Kis-Kasza Miklós jól menetelt, de az elődöntőben a jó játék ellenére 22:20, 21:19-es vereséget szenvedett, amellyel lecsúszott a fináléról és bronzérmes lett.

A férfi párosoknál az OSC-s Kollár Tamással karöltve versenyzett, ahol nem találtak legyőzőre, s aranyérmet nyertek, míg vegyespárosban a pápai Nagy Eszterrel volt érdekelt, ám első meccsükön a későbbi végső győztes ellen vereséget szenvedtek, így itt nem ért el helyezést.