Vízilabda: a második félidőben dőlt el

Sokáig szoros mérkőzést vívott az A-Híd OSC Újbuda 2-vel, ám végül három góllal kikapott a Budapesti Honvéd SE érdi szakosztályának 2005-ös csapata.

Vargáné Gazdag Erika együttese az első negyed közepén még vezetett, s a nagyszünetben is csupán egygólos hátrányban volt, de a harmadik és negyedik negyed is egy-egy góllal nyerték az újbudaiak, akik végül 11–8-ra nyertek a budapesti gyermek bajnokság alapszakaszának A-csoportjában, a harmadik fordulóban.

A 2007-es csapat a Nyéki Imre uszodában a Ceglédi VSE ellen szállt vízbe a gyermek III-as bajnokság alapszakaszában. Az érdiek az első negyedben sokáig hátrányban voltak, ám egy utolsó másodperces Gáspár Bence-góllal egyenlítettek. Ezt követően a második nyolc percben valamelyest meglépett a CVSE, amely előnyét a fordulás után növelte és 13–8-ra nyert.

Budapesti Szívós István Gyermek I. bajnokság, Alapszakasz, A-csoport, 3. forduló, III. kerületi TVE uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd–A-Híd OSC Újbuda 2 8–11 (2–2, 4–5, 1–2, 1–2)
A BHSE-Érd gólszerzői: Náfrádi Csaba 3, Negyedes József 2, Somfai Martin, Balla Zsombor, Szopkó Bálint 1-1

Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. bajnokság, Alapszakasz, A-csoport, 3. forduló, Nyéki Imre uszoda
CVSE–Budapesti Honvéd SE-Érd 13–8 (2–2, 3–1, 3–2, 5–3)
A BHSE-Érd gólszerzői: Gáspár Bence 4, Farkas Szilárd 3, Bereczki Erik 1