Állás: szakmai vezető/intézményvezető-helyettes

Szociális Gondozó Központ - Érd a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Szociális Gondozó Központ szakmai vezető/intézményvezető-helyettes (magasabb vezető) beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 2024.10.31-ig szól.

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2030 Érd, Emma utca 7.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az intézményvezetővel együttműködve az integrált intézmény szakmai működési rendjének meghatározása, a működéshez szükséges feltételek biztosítása, az intézmény működését és a szakmai munkát meghatározó szabályozási rendszer kidolgozása és működtetése. Részvétel az intézmény operatív vezetésében, az intézményi dokumentumok, így különösen az SZMSZ, a szabályzatok, a beszámoló és az éves munkaterv elkészítésében. Szervezési, tervezési, beszámoltatási és koordinációs tevékenységek ellátása, ezzel segítve az intézményvezetői döntéshozatalt, és a vezetői intézkedések előkészítését. A munkatervekben foglalt feladatok végrehajtásának koordinációja. A tervezési, beszámolási, információszolgáltatási kötelezettség teljesítésének előkészítése. Kapcsolattartás az intézményvezető által meghatározott külső szervekkel és intézményekkel. A Tagintézmények szakmai munkájának irányítása, ellenőrzése és összehangolása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

•         Egyetem,

•         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

•         Szociális intézményi ellátás területén szerzett szakmai tapasztalat

•         Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

•         Vezetői tapasztalat

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•         Szociálpolitikus, szociális munkás végzettség,

•         Nagy intézményekben, szervezetekben és/vagy projektekben szerzett vezetői gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

•         Fényképes, részletes szakmai önéletrajz

•         Motivációs levél

•         Végzettséget igazoló okiratok másolata

•         Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez

•         Nyilatkozat arról, hogy sikeres pályázat esetén, jogszabálynak megfelelő erkölcsi bizonyítványt bemutat.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2019. november 15. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. október 31.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szakács András nyújt, a 23/520-362 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

•             Postai úton, a pályázatnak a Szociális Gondozó Központ – Érd címére történő megküldésével (2031 Érd, Pf. 127 . ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1/739/2019, valamint a beosztás megnevezését: szakmai vezető / intézményvezető-helyettes.

•             Elektronikus úton Szakács András részére a munkaugy@szocgond.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A határidőn túl érkező, valamint a pályázati feltételeknek tartalmilag nem megfelelő pályázatokat nem áll módunkban elfogadni. A Kiíró nem zárja ki a hiánypótlás lehetőségét. A benyújtott pályázatok értékelése alapján, a kiválasztott pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt. A pályázat végeredményéről a pályázókat írásban értesítjük.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. november 13.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

•         Érdi Újság – 2019. október 9.

•         Érdi Honlap – 2019. október 9.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Kérjük az e-mail tárgy rovatában feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: „1/739/2019”, valamint a munkakör megnevezését: „szakmai vezető”. A csatolt anyagokat a következő fájlnevekkel kérjük ellátni: „név.önéletrajz”, ”név.motivációs levél”, „név.diploma” stb.

Kapcsolódó cikkeink

További cikkeink