Vízilabda: a vízben és azon kívül is nyertek

A Budapesti Honvéd SE-Érd 2005-ös és 2007-es csapata is győzött a hétvégi fordulóban. Míg a 2005-ösök a vízben, a 2007-esek a zsűriasztalnál nyerték meg öt góllal meccsüket.

A BHSE-Érd 2005-ösei az UVSE második csapatával néztek farkasszemet a rájátszás C-csoportjának ötödik fordulójában. A margitszigeti meccs ígéretesen indult Vargáné Gazdag Erika tanítványainak, akik Bereczki Zsolt és Szopkó Bálint révén kétgólos előnybe is kerültek, majd a második negyedben sikerült tovább növelni a különbséget Bödecs Gergely vezérletével. A harmadik felvonás szoros küzdelme (3–3) után viszont a negyedik negyedet 2–0-ra hozták az érdiek, akik 12–7-re győztek, ezzel négy forduló után vezetik a rájátszás C-csoportját.

A 2007-es korosztály számára a Kőér utcában került volna sor a Váci VSE elleni találkozóra a rájátszás B-csoportjában, ám a váciak nem jelentek meg, így a mérkőzést az érdiek nyerték ötgólos különbséggel.

Rusorán Péter Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, C-csoport, 5. forduló, Hajós uszoda, Margitsziget
UVSE II–Budapesti Honvéd SE-Érd 7–12 (1–2, 3–5, 3–3, 0–2)
A BHSE-Érd gólszerzői: Bödecs Gergely 6, Bereczki Zsolt 2, Szopkó Bálint, Somfai Martin, Bánhidi Bíborka, Demjén Dániel 1-1

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2007, rájátszás, B-csoport, 5. forduló, Kőér utca
Váci VSE–Budapesti Honvéd SE-Érd 0–5 – a Váci VSE nem jelent meg, ezért a végeredmény 5–0 a BHSE javára