erdi-spartacus-Felnőtt_csapat

Újra megnyerte a magyar bajnokságot Végh Richárd

Az érdi birkózó idén is szabadfogásban bizonyult a legjobbnak.

Második magyar bajnoki címének örülhetett Végh Richárd, az Érdi Spartacus SC birkózója a napokban. A felnőtt mezőny 97 kg-os súlycsoportban érdekelt sportolónk 2022 után 2023-ban sem talált legyőzőre az országos bajnokságon, így összejött neki a duplázás.

A 125 kilósok között Molnár Tamás a dobogó harmadik fokára állhatott fel a budapesti viadalon.

A kötöttfogásúak 130 kg-os kategóriájában ezüstérmet szerzett Végh Artúr, miután egyedül a döntőben szenvedett vereséget, míg a nők 65 kg-os versenyszámában Baljer Roxána bronzérmes lett.

A klubhoz kapcsolódó további hír, hogy az U17-es válogatottban szereplő Kaszás Lilla egy bukaresti nemzetközi tornán végzett harmadik pozícióban, 73 kg-ban.

Fotó: Érdi Spartacus SC