kosarlabda

Elmaradt az érdi kosaras diadal az első félidős bravúr után

kosarlabda

Sokáig nyerésre állt az érdi csapat az NB II-es bajnokság soros fordulójában, végül kikapott.

91-64-es vereséget szenvedett a Gia Form VMG DSE a Bravostól hazai környezetben, a férfi kosárlabda NB II-ben. A Közép A csoport 14. körében az első negyedet megnyerte az érdi csapat (16-13), de még a második után is vezetett egy ponttal (39-38).

A félidőt követően rákapcsoltak a vendégek és fordítottak a harmadik negyedben (55-60), az utolsó etapban pedig jelentős előnyre tettek szert és 91-64-re behúzták a bajnoki összecsapást.

Férfi kosárlabda NB II, Közép A csoport, 14. forduló, Érd
Gia Form-VMG DSE – Bravos 64-91 (16-13, 23-25, 16-22, 9-31)

A vendéglátó VMG-ből Miháczi Ádám 19, Valaczkay Gábor 14, Kiss Károly 10 pontot dobott. A vereség miatt az érdiek visszacsúsztak az utolsó, 15. helyre a harmadosztályú pontvadászat tabelláján.

Fotó: ÉrdMost