Vízilabda: fontos győzelmet szerzett a Honvéd-Érd

Fazekas Márton tanítványai ugyan csak a tabella utolsó előtti helyén álltak a harmadik helyezett OSC-Újbuda 2 elleni margitszigeti mérkőzés előtt, azonban a BHSE-Érd remekelt a XI. kerületiek ellen.

A találkozó bár sok fordulatot hozott, hiszen hol az egyik, hol a másik csapat vezetett, de egyik fél sem tudott elszakadni a másiktól az első három negyedben, aztán a negyediket ugyan 6–6-os döntetlennel kezdték a csapatok, de az érdiektől Tallér Tamás sorozatban négyszer is eredményes volt, ennek köszönhetően pedig a BHSE-Érd fontos mérkőzést nyert meg 11–7-re az OSC-Újbuda 2 ellen.

Budapesti Ifjúsági Vízilabda Bajnokság, Alapszakasz, 12. forduló, Széchy Tamás uszoda
OSC-Újbuda 2–Budapesti Honvéd SE-Érd 7–11 (1–1, 2–2, 3–3, 1–5)
A BHSE-Érd gólszerzői: Tallér 4, Horváth G. 3, Győrfi, Magyar K., Virág, Náfrádi 1-1