Az M1-es felé a külső- és a leállósávot lezárták – tájékoztatott az Útinform.
Az M1-es felé a külső- és a leállósávot lezárták – tájékoztatott az Útinform.
Ősszel nyit az Érd-Dem Memória Pont, de a közösségi oldala már aktív, érdemes böngészni a demenciával kapcsolatos tartalmakat.
A június 20-án, szombaton induló és augusztus végéig tartó időszakban bővülnek az eljutási lehetőségek a Balatonra.
Hosszas vita és személyeskedés után született meg a döntés.
Június 26-án éjjel Törökbálint térségében lezárják az M7-es külső sávját, a térvilágítás karbantartása miatt.
Megkezdte a felkészülést a klub NB III-as csapata, az is kiderült, hogy kik ellen lépnek pályára a nyáron.
Az Érd Média médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Média Mecenatúra program keretében támogatja.
2018-2026. © Minden jog fenntartva, Érd Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal Média Osztálya

A legjobb felhasználói élmény biztosítása érdekében olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k (sütik) az eszközadatok tárolására és/vagy elérésére. Ezen technológiákba való beleegyezése lehetővé teszi számunkra, hogy olyan adatokat dolgozzunk fel, mint például a böngészési szokások vagy az egyedi azonosítók ezen az oldalon. A beleegyezés meg nem adása vagy visszavonása hátrányosan befolyásolhat bizonyos funkciókat és szolgáltatásokat.